Blog firmy Carpenter Consulting

Autorzy bloga 21 kwietnia 2010

.
.

Monika Ciesielska

Profesjonalnie:

Partner Zarządzający w Carpenter Consulting. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego w specjalizacji analiza finansowa, oraz magister ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ekspert w zakresie oceny kompetencji z wykorzystaniem autorskich systemów informatycznych oraz doradca w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Członek Klubu Polskiej Rady Biznesu, Management Mastery Club of Harvard oraz Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Prywatnie:

Po kilkunastu latach spędzonych przy planszy szachowej, doszłam do wniosku, że sport najprzyjemniej uprawia się pod gołym niebem. Jeżdżę na nartach i konno, trenuję ujeżdżenie. Bardzo lubię podróże i żałuję, że nie mam na nie wystarczająco dużo czasu. Pasjonuje mnie sztuka współczesna. Cenię ludzi, którzy mają dystans do siebie i poczucie humoru.

.
.
Joanna Chrobak
.
.
Joanna Chrobak

Profesjonalnie:

Partner Zarządzający w Carpenter Consulting. Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji im. Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz podyplomowych Studiów Zarządzania Przedsiębiorstwem. Posiada kilkunastoletnią praktykę w samodzielnych działaniach sprzedażowo-marketingowych oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jest członkiem polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Prywatnie:

Prywatnie jestem mamą dwóch córek Karolinki i Oli, z którymi spędzam każdą wolną chwilę. Wspólnie pływamy, biegamy, jeździmy na nartach. Moją pasją są Włochy, ich kultura, kuchnia i historia.

.
.
.
.

Katarzyna Adamska

.
Katarzyna Adamska

Profesjonalnie:

Executive Search Consultant w Carpenter Consulting. Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego o specjalności andragogicznej, przygotowującej do pracy z ludźmi dorosłymi, na szeroko pojętym rynku edukacyjnym oraz w działach personalnych. Aktualnie poszerza oraz rozwija swoje kompetencje i wiedzę związaną z doradztwem personalnym, zarówno w zakresie rekrutacji w oparciu o poszukiwania bezpośrednie, jak i Assessment / Development Center oraz Outplacement.

Prywatnie:

Staram się stawiać przed sobą nowe wyzwania i wykraczać poza utarte schematy. Często swoją perspektywę poszerzam zza obiektywu. Fotografia jest czymś, co mnie pasjonuje i odpręża. W szczególności cenię tą dokumentalną oraz akt artystyczny. Lubię też spędzać swój wolny czas podróżując, ostatnio głównie na motocyklu.

.Monika Balawender
.
Monika Ostrowska

Profesjonalnie:

Executive Search Consultant w Carpenter Consulting. Magister psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajduje się psychologia społeczna i psychologia biznesu, zwłaszcza kwestie związane z doradztwem zawodowym i szkoleniami. Obecnie poszerza swoje umiejętności praktyczne związane z rekrutacją w oparciu o metodologię Executive Search, Assessment / Development Center oraz Outplacement.

Prywatnie:

Oprócz psychologii społecznej fascynuje mnie neuropsychologia, a szczególnie zagadnienia związane z płcią psychologiczną. Uwielbiam wiersz Wisławy Szymborskiej „Portret kobiecy” , tulipany oraz lody waniliowe z polewą czekoladową. Swój wolny czas staram się spędzać na łonie natury. Na świat patrzę z optymizmem, „szklanka jest zawsze do połowy pełna”, staram się nie przejmować tym, na co nie mam wpływu.


.
.

Katarzyna Zegadło

Profesjonalnie:

Executive Search Consultant w Carpenter Consulting. Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, o specjalności społecznej przygotowującej do pracy w zakresie doradztwa biznesowego i zawodowego. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobyła podczas staży i praktyk w Działach HR firm z branży spożywczej i produkcyjnej, wspierając procesy rekrutacyjne i szkoleniowe oraz tworzenie systemu okresowych ocen pracowników. Obecnie rozwija swoje umiejętności i wiedzę w obszarze rekrutacji w oparciu o metodologię Executive Search, Assessment / Development Center oraz Outplacement.

Prywatnie:

Interesuję się psychologią międzykulturową, czyli tym co dzieje się między nami (współpracownikami, partnerami, przyjaciółmi) w kontekście kultury. Jestem entuzjastką literatury E.E. Schmitt’a i białego szaleństwa na nartach. W ostatnim czasie jednak odkryłam nowe hobby i z zaangażowaniem oddaję się gotowaniu.

Reklamy
 

3 Responses to “Autorzy bloga”

 1. Anonim Says:

  Witam,
  zapraszam do wzięcia udziału w piątej już edycji konkursu na „Firmowy blog roku”.
  Odbywający się co roku konkurs cieszy się dużą popularnością. Biorą w nim udział zarówno blogi profesjonalne jak i debiutujące i są one oceniane przez studentów, czyli sporą rzeszę odbiorców, z którymi nie sposób się nie liczyć ;). Zwycięzcy otrzymają wyróżnienia, które będą mogli zamieścić na swoich blogach oraz rozgłos z uwagi na promocję konkursu w mediach marketingowych.

  W tym roku konkurs startuje pod patronatem uczelni Collegium Civitas w Warszawie – tu również odbędzie się jego finał.

  Więcej informacji dotyczących konkursu, nagród oraz listę blogów, które zgłosiły swój udział w konkursie można znaleźć na stronie: http://blogifirmowe.wordpress.com/
  Nasz fanpage: http://www.facebook.com/blogifirmowe

  Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego bloga do udziału w konkursie.
  Jest to świetna okazja by pokazać się nowym odbiorcom, pozyskać kolejnych czytelników, otrzymać stosowne rekomendacje od profesjonalistów oraz stawić czoła konkurencji!

  Z wyrazami szacunku,
  Magdalena Czeszejko-Sochacka (zespół promocji konkursu)

 2. miło sie czyta bloga :)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s